Laadukas yritysnäyttö hyvällä IPS-paneelilla ja pitkällä takuulla!
80,00 € (80,00 € alv 0%)
Laadukas yritysnäyttö hyvällä IPS-paneelilla ja pitkällä takuulla!
Varasto loppu
HP EliteDisplay E232 on laadukas yritysnäyttö suurella 23″ IPS-näyttöpaneelilla joka takaa hyvät katselukulmat ja erinomaiset värit. Paremman kuvasuhteen ansioista näytölle mahtuu pystysuunnassa enemmän tietoa mikä on varsinkin työkäytössä haluttu ominaisuus. Kuvanlaadussa on huikea ero edulliseen TN paneelin verrattuna.
+ Näytä lisää
- Näytä vähemmän
Malli:
HP EliteDisplay E232
Näyttö:
23"" 1920x1080 (Full-HD) Matta IPS
USB 2.0-Liittimet (kpl):
2
Liitännät:
VGA, Displayport, HDMI
Käyttötarkoitus:
koti, työ
Kuntoluokitus:
A-
Tuotekoodi:
7345
Kuntoluokitus A+
Täysin tai lähes virheetön tuote. Saattaa sisältää yksittäisiä, lähes huomaamattomia naarmuja tai käytön jälkiä. Ei juurikaan uutta häpeä!
Kuntoluokitus A
Hyvin pieniä naarmuja/jälkiä rungossa tai vähäistä kiiltoa näppäimistössä/kosketuslevyssä. Näyttöpaneelissa voi olla hyvin pieniä jälkiä joita ei käytössä havaitse.
Kuntoluokitus A-
– Pieniä naarmuja, jälkiä näytössä/rungossa tai kiiltoa näppäimistössä/kosketuslevyssä.
– Laitteen rungossa voi olla jälkiä tarroista.
– Laitteesta on saatettu poistaa mekaanisesti turvatarra, josta jäänyt selkeä jälki.
Kuntoluokitus B
Selvästi näkyviä naarmuja rungossa tai näytössä, selvää kiiltoa näppäimistössä tai kosketuslevyssä. Joskus jopa ulkoisesti kovia kokenut karpaasi, jonka toiminnoissa ei kuitenkaan ole mitään vikaa ellei muuta ole mainittu.
Erinomainen valinta autotalliin, pannuhuoneeseen tai muuhun räntäiseen tilaan. All Go No Show!
A+: Akku on uusi tai uutta vastaava.
A: Akun enimmäiskapasiteetti 85 %+
B: Akun enimmäiskapasiteetti 70 %+
C: Akun enimmäiskapasiteetti 50 %+
D: Akun enimmäiskapasiteetti alle 50 %
E: Heikko tai rikkinäinen akku